• Secto Ulkokuva 1
  • Secto Sisäkuva 2
  • Secto Sisäkuva 1

Haemme henkilöä asiakasvastuulliseen myyntiin

Etsimme nyt neljän hengen myyntitiimiimme aktiivista, asiakaspalvelusta nauttivaa myynnin ja asiakashallinnan nykyistä tai tulevaa ammattilaista. Tehtäväsi on saada aikaan hyviä kauppoja, luoda hyviä asiakaskokemuksia, tarjota toimivinta kokonaisratkaisua asiakkaan autotarpeisiin, sekä seurata palvelulupauksen täyttymistä läpi asiakkuuden. Lue lisää täältä.

Yhteystiedot

Secto Vaihtoautot Oy Espoo

Olarinluoma 19
02200 Espoo


Puh: 020 792 4301

Aukioloajat:

Ma-Pe: 10.00-18.00
La: 10.00-15.00



Myynti
Patrik Laine
Myynti

gsm: 040 700 1099

mail: patrik.laine@secto.fi

 
Jarmo Leivo
Myynti

gsm: 040 705 9550

mail: jarmo.leivo@secto.fi

 
Esa Tallgren
Myynti

gsm: 040 668 4736

mail: esa.tallgren@secto.fi

 
Kim Illman
Sales Manager

gsm: 0400 277 721

mail: kim.illman@secto.fi

Autojen Palautus / Realisointi
Jonne Holman
Sales Support Manager

gsm: 040 672 4757

mail: jonne.holman@secto.fi

YRITYSESITTELY:

Suomen VahvimmatSecto Vaihtoautot on osa Secto Automotive-konsernia. Secto Automotive on vuonna 2007 perustettu suomalainen kasvuyritys. Tarjoamme markkinoiden laajimman valikoiman rahoitustuotteita ja palveluratkaisuja yritysten liikkumisen tarpeisiin. Secto Vaihtoautot realisoi leasingkäytöstä palautuvaa kalustoamme. Liikevaihtomme vuonna 2016 oli 140 miljoonaa euroa, autokantamme on yli 5 000 autoa ja työllistämme täysipäiväisesti yli 60 ammattilaista.

Lisätietoa täältä: www.secto.fi

Secto Vaihtoautot
vaihde: 020 792 4301
sähköposti: vaihtoautot@secto.fi
Olarinluoma 19
02200 Espoo
Suomen Vahvimmat Kauppalehden Menestyjäyritys 2017 Kauppalehden Kasvuyritys 2017