• Black Friday on täällä

Laadukkaimmat vaihtoautot Secto Vaihtoautoista.


Secto Vaihtoautot on osa kotimaista Secto Automotive-konsernia. Secton 5500 ensiluokkaista leasingautoa löytävät uudet käyttäjät Espoon Olarinluoman Vaihtoautotalon kautta. Jos unelma-autoasi ei löydy nyt, se on varmasti matkalla meille!

Yhteystiedot

Secto Vaihtoautot Oy Espoo

Olarinluoma 19
02200 Espoo


Puh: 020 792 4301

Aukioloajat:

Ma-Pe: 10.00-18.00
La: 10.00-15.00



Myynti
Patrik Laine
Myynti

gsm: 040 700 1099

mail: patrik.laine@secto.fi

 
Jarmo Leivo
Myynti

gsm: 040 705 9550

mail: jarmo.leivo@secto.fi

 
Daniel Lindfors
Myynti

gsm: 040 481 3934

mail: daniel.lindfors@secto.fi

 
Esa Tallgren
Myynti

gsm: 040 668 4736

mail: esa.tallgren@secto.fi

 
Kim Illman
Sales Manager

gsm: 0400 277 721

mail: kim.illman@secto.fi

Autojen Palautus / Realisointi
Jonne Holman
Sales Support Manager

gsm: 040 672 4757

mail: jonne.holman@secto.fi

YRITYSESITTELY:

Suomen VahvimmatSecto Vaihtoautot on osa Secto Automotive-konsernia. Secto Automotive on vuonna 2007 perustettu suomalainen kasvuyritys. Tarjoamme markkinoiden laajimman valikoiman rahoitustuotteita ja palveluratkaisuja yritysten liikkumisen tarpeisiin. Secto Vaihtoautot realisoi leasingkäytöstä palautuvaa kalustoamme. Liikevaihtomme vuonna 2016 oli 140 miljoonaa euroa, autokantamme on yli 5 000 autoa ja työllistämme täysipäiväisesti yli 60 ammattilaista.

Lisätietoa täältä: www.secto.fi

Secto Vaihtoautot
vaihde: 020 792 4301
sähköposti: vaihtoautot@secto.fi
Olarinluoma 19
02200 Espoo
Suomen Vahvimmat Kauppalehden Menestyjäyritys 2017 Kauppalehden Kasvuyritys 2017